Показать сообщение отдельно
Старый 02.03.2020, 22:37   #2127
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Поиск пчеловода для организации промышленной пасеки в Парагвае.

Цитата:
Сообщение от gopher Посмотреть сообщение
Як Ви збираєтесь розділити відповідальність з Мартовим? Чим Ви збираєтесь відповідати за кредит?
трохи своїми грошима, мотивацією і тим що готовий поставити на кон все що маю. Мартов хотів вкласти в промпасіку 500тисяч у.е. а потім передумав і хотів стартонути із 100 вуликів, а потім по геометричній прогресії розівиватись кожен рік. так от, ті 100 вулмків я і сам фінансово потягну. в суммі це приблизно 10тисяч у.е. за перший рік можу показати на маленькому прикладі в 100 вуликів, як що працює.
Але їхати в Парагвай заради 100 бджолосімей нехай і в перший рік, то смішно. одже Мартов міг би підкинути до цього діла ще 10-20 тисяч у.е . на перший рік. тобто старт відразу із 300 вуликів. на другий рік треба приймати вольове рішення про інвестування в 500тисяч у.е. фінансово можу відповідати лише своєю часткою пасіки в розмірі 300 вуликів. 100 з яких вважаються моїми. Але ще моєю вважається інтелектуальна власність в виді технології розвитку промпасіки. Мартов зможе дивитись, записувати і копіювати всі процеси, але за рік він всеодно не зможе зрозуміти всіх тонкощів. тому я не переживаю що він захоче без мене далі масштабувати промпасіку.
звичайно що він ризикує на багато більше ніж я. в будьякий момент, торнадо може стерти нашу пасіку. але якщо він найме пасічника га зарплату, то ризмкуватиме не менше.
тут пропоную Мартову зробити ставку тільки на успіх. в разі невдачі буде погано двом, але він втратить на багато більше ніж я. хоча я втрачу все, а він тільки проєкт пром пасіки.
п.с. багато щось писанини. хочу сказати простіше. не я Мартову потрібен, а він мені. мені потрчбна така людина, яка повірить в те, що я зможу організувати велику промпасіку за його гроші.
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
tigor (03.03.2020), Дан (03.03.2020)