Показать сообщение отдельно
Старый 07.07.2020, 02:24   #6736
Osmievod
Бывалый
 
Аватар для Osmievod
 
Регистрация: 30.05.2016
Пчелостаж: 9
Ульи: очерет для осмій, дадан для медоносної
Адрес: Украина, Біла Церква
Возраст: 44
Сообщений: 604
Сказал(а) спасибо: 348
Поблагодарили 655 раз(а) в 163 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 4
Закачек: 0
Вес репутации: 192
Osmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутациюOsmievod имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Ловля роев

Цитата:
Сообщение от Human Посмотреть сообщение
Пару тижнів тому залетів рій в ловушку на дачі. В суботу спостерігав цікаву поведінку бджіл:

https://youtu.be/Rz69f4Hx6LM

Що це вони роблять?
"Зробив діло - гуляй сміло". Вони танцюють.


Оце позавчора забрав пастку.... лотерея блін..
На постійному місці поставив ящик з рамками, і як повинно було бути оселився рій десь 2 тижні тому. Позавчора ввчері забрав з дерева пастку, привіз додому, поставив і пішов спати.
Зранку, маску на голову, у майці та шортах бігом глянути що ж там таке важкувате. Зазвичай усі рої які мені траплялися можна було оглядати зранку без димаря та маски, це навечір вони можуть збіситися. А тут відкрив пастку, витяг 1 рамку, а вони стали кружляти навколо. Третя,четверта рамки - кидаються на руки, 5, 6 тільки торкнув - та куди там, наче здуріли, так нашпикали як у лісовій колоді справжні дикі БДЖОЛИЩЩА! Кинув поверх холстика і тікати! Поки всіх на собі не передавив, у хату не зайдеш - там діти. Хоч у них нема алергії але ж буде горе, проте в мене є реакція на бджолину отруту, хоча за 6 років вже закалився: спочатку від декількох вжалень було погано, а зараз звик, можу зразу витримати 10-15.. (лоратадін випив на всяк) А вже через 15хв. узяв димнув на них, поправив холстик, кришку - ніхто на мене не звернув уваги. Ще завтра спробую їх роздивитися,і тоді буде видно що з ними робити, матку міняти, подарувати знайомим чи посадити до колоди....

Последний раз редактировалось Osmievod; 07.07.2020 в 02:40.
Osmievod вне форума   Ответить с цитированием