Показать сообщение отдельно
Старый 18.08.2012, 11:24   #44
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 575
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пыльцеуловители (конструкции и чертежи)

Пилкоуловлювач фірми апіс прийнятний для невеликих за силою сімей(в ньому 120 отворів),до того ж вони самі включаються - це їхній недолік. Ті пилкоуловлювачі які я запропонував (харківські) мають 180 отворів, і для мене вони більш приємливі для 8-ми раамочних багатокорпусних вуликів силою сімей в 4-5 корпусів. Він широкий(майже на весь корпус) а не високий і має велику прилітну дошку. На відміну від донних пилкоуловачів він включений в зимній період захищає від синиць. І ще я вважаю донні пилкоуловлювачі неприємливими так як в підрамковому просторі повинна розміщуватись на ніч вся льотна бджола(яку ви ніколи не бачите) а не пилок. Донний пилкоуловлювач важко виготовити простому пасічнику,а його деталі здатні набухати (через постійну вологість від пилку) що затрудняє його виймання з вулика, в пилку накопичуються бато жучків та інших дармоїдів.А тут два сморізи завентив і "вся музика". Вважаю що ТОЙ ХТО ХОТІВ МЕНЕ ПОЧУТИ - ПОЧУВ!. Віталій.

Последний раз редактировалось віталий; 18.08.2012 в 11:26.
віталий вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
tigor (10.12.2014), Медокрай (24.02.2018), Олег Shi (06.10.2017)