Показать сообщение отдельно
Старый 03.11.2019, 22:28   #477
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Какую выбрать медогонку

Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
Два года Бистаровской качаю, бомба. Есть моменты, но радиалка и касеты вместе это хорошее решение для меня.Плюс при желании радиально можно и трехсотую качать. 60 рамок в радиальном и девять кассет в хордиальном режиме.Медогонка стационарно стоит.Мед в рамках подвозим с точков. Диаметр 1,20 м, рамки не рвет вообще,используем только два режима в работе.
Що у вас за медогонка?

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
...Бі Старовські , трошки травмоопасні...вроді б усе на хорошому рівні, а посадити робітника на два часа з "шліфувальним приладом" до медогонки, мабудь не доходять руки . Саме травмоопасне місце в Лисоньських медогонках (маю на увазі медогонки серії ОПТІМА) це "концевик" коли відкриваєш кришку медогонки ... скільки раз я об нього розривав "плоть" ...під кінець дивлюсь на нього з опаскою, но це тому що "промцех по викачці меду " в мене дуже великий 2,3х6,0х2,3 метра , при закладці рамок (з стола...) цей "штирь" стоїть в мене на путі. На слідуючий сезон думаю відчіпити "мозги" (комутатор) і повісити на стінку. Все ... ще щось доробити в медогонці , даже не знаю щоб таке придумати...Жалко що Лисонь не виготовляє універсальні радіально - хординальні медогонки... хоча вже десь проскакувала інфа про такі у них ... Ще подобається в Лисонях , що 200Ач акумулятором відкачую до тони меду , в цьому році на одній зарядці відкачав кажись 1,2 тони...В порівнянні з Бі Старовською , працює дуже тихенько... правда Бістаровську слухав в підвальному приміщені на їхньому заводі, то редуктор видавав "хороші" децебели. Ще раз повторююсь, пару років тому ціна Вінницьких була дуже "смачна" , Лисонь кусався... но зараз в Лисоня проскакують деколи "акції" на одиничні екземпляри медогонок, тоді Лисонь по любому "вкусніший"
І ви будь-ласка марку вашого Лисоня... щоб народу було що і з чим порвнювати.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием