Показать сообщение отдельно
Старый 24.12.2016, 10:21   #16
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Бджільництво на Овруччині: традиції бортництва

Василю дякую, думаю що не лише я один чекав публікації на форумі сторінок цієї роботи як раніше чекали бразильських серіалів. Як добре що є ще такі інтузіасти бортнічества, і двічі добре що ми форумчани мали і думаю будемо мати змогу читати твої звіти про "медове полювання". Є такий цикл фільмів " щасливі люди", там розповідають про життя людей в російській глибинці - в географічному центрі Росії, на річці Єнісєй, думаю що наші бортніки малиби не менший успіх в переглядах, лише по тому, як пише Василь що в сотні км від столиці України існує не музейний, а реальний дреаній спосіб бджільництва.
Якби це було в нормальній державі, чому б не зробити на цій території заповідник, це і туризм, це робота місіевим людям, це і популярність "дикого" меду, хто-хто, а європейці були би часті гості.

Добавлено через 10 минут
І їхали б вони до дому не з пустими валізками а з справжнім органічним медком, мені і самому кортить спробувати того меду, смак якого був відомий нашим предкам. Василю неупускайте такої можливості, шукайте однодумців, і Ваш край стане не менш популярним як наші славні Карпати.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Urik (24.12.2016), Александр70 (25.12.2016), Андрей Андреевич (24.12.2016), бігунець (24.12.2016), Владимир Татомир (24.12.2016), Кудлянин (24.12.2016)