Показать сообщение отдельно
Старый 10.11.2019, 21:28   #47
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Кочевка 2019

Цитата:
Сообщение от torris Посмотреть сообщение
yu1986ra, ви приїдьте до Василя і поїдьте з ним у ліс, потім полізете хоч на одне бортьове дерево і оглянете сімю бджіл в колоді, попребуєте його на смак а потім вже напишете тут ціну лісовому меду!
я впевнений на всі 100% ви ніколи його не пребували на смак, не кажучі вже за все решта та собівартість його...
Я вірю, що мед деколи "солоним" буває, але мова велася не про систему утримання бджіл, а про цінову політику. Пан бігунець просто не уточнив за який саме мед така ціна через це весь сир бор.
Так, для загального розвитку, меді було б цікаво подивитися на колоду "з близька". Хоча я глибоко переконаний, що мед з рамкового вулика і колоди був би однаковим на смак, якби вони стояли "під одним деревом" і мед відбирався б в одну пору (по одній технології). Це моя особиста думка, прошу голосно тапочками не кидатись, якщо що.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
бігунець (11.11.2019)