Показать сообщение отдельно
Старый 11.01.2022, 12:14   #79
zelya343
Бывалый
 
Регистрация: 18.08.2015
Пчелостаж: 23
Пчелосемей: <20>
Ульи: Лежаки, *рогатые*
Адрес: Украина, Николаевская обл.
Возраст: 65
Сообщений: 7,977
Сказал(а) спасибо: 5,892
Поблагодарили 7,186 раз(а) в 1,592 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 36 раз(а) в 31 сообщениях
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 1223
zelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2022

Добавлено через 16 минут
Цитата:
Сообщение от Юрій Чугай Посмотреть сообщение
То у вас всі рамки в рогатих воскобудівні? Чи в рогатих прикатуєте магазинну вощину?
Роблю все так, як показано на відео, яке виклав колега bvv. Магазинні рамки на вощині без проволоки. Як сам собі міркував, так і робив та був впевнений, що так і треба. Так воно чи ні, але все гарно. А ідея використовувати їх як відбудівні для трутневого гомогенату не моя, а взята з мережі.
Єдине, що побачив цікавого в цьому відео, те що можна економити на вощині, ставити не пів-листа, що якраз на 145 рамку, а 1/3 або навіть 1/4 листа, роешту бджілки добудують. Така думка спадала на мою тюбетейку і раніше, але на час активної відбудови стільників у мене мало сильних сімей, тому що з 50 зимувалих я відбираю 20-25 пакетів. Але знову-ж таки апетит з'явився, мабуть спробую. Як-раз деяка частина стільників на 145 рамках вже постаріла завдяки маткам, що проникають в магазини та сіють там. Та і частина нуклеусів на 145 рамках (по Гайдару), ці також вже не мішало б оновити.
Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Юра, я наприклад зрозумів, що колега відбудовує магазину рамку в лежаку, в рамці бджоли будують стільник на вощині, знизу тягнуть язик з трутневих комірок.
Так, ви вірно зрозуміли. Але і в магазинах також гарно будують. А вже потім - в лежак, якщо треба.
__________________
Если не знаешь как сделать- делай как положено!
zelya343 вне форума