Показать сообщение отдельно
Старый 01.11.2020, 12:27   #1653
wwlo
Бывалый
 
Аватар для wwlo
 
Регистрация: 23.08.2011
Пчелостаж: 35
Пчелосемей: 50
Ульи: лежак на укр.рамку
Адрес: миколаївськая обл
Возраст: 66
Сообщений: 508
Сказал(а) спасибо: 376
Поблагодарили 467 раз(а) в 122 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 9
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 6 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 229
wwlo имеет неукоснительную репутациюwwlo имеет неукоснительную репутациюwwlo имеет неукоснительную репутациюwwlo имеет неукоснительную репутациюwwlo имеет неукоснительную репутациюwwlo имеет неукоснительную репутациюwwlo имеет неукоснительную репутациюwwlo имеет неукоснительную репутациюwwlo имеет неукоснительную репутациюwwlo имеет неукоснительную репутациюwwlo имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2020

вчора планував обробити від кліща амітразом.але розплоду в сімях 1-3 рамки ,тому буду обробляти пізніше.для того щоб не втрачати час позабирав пусті рамки і маломедки із-за вставної .Відводки наросли-стали середніми сімями.Є слабачки із старими матками .На слідуючий сезон підуть в спиртовий розчин.Кормів не так багато якби хотілось-добре підїли за 3 місяці тепла і наявності пилка,бо пройшли дощі.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Viktor56 Посмотреть сообщение
Всім привіт! З приємного-на пасіці з"явився скловолоконний кабельний інтернет,тепер буде можливістьчастіше спілкуватись.Вчора я,жінка і син з невісткою ходили по гриби з 20ти літровими відрами ,назбирали повні ,чистили і відварювали до глибокої ночі.З неприємного-за цей сезон своїх і чужих піймав 12 роїв,бджоли і оси розбили вщент 8,2 тільки почали бити я встиг об"єднати з іншими сім"ями,вважайте - 10 сімей.Тепер хочу поради,в хаті стоїть повно рам з медом з розбитих сімей і маломедні ,і повномедні.Почались холоди оси вже не лізуть,чи можна маломедки вскрити і поставити по рамці в гніздо крайими відзаставної,дуже не хочеться в січні з бубном по пасіці бігати. Я б міг хоч зараз поставити куски меду поверх рам ,але боюся що бджоли піднімться догори і потім не захочуть йти вниз? В січні я ще не годував ні разу,даю їсти весною після першого виліту.

Добавлено через 22 минуты

Я багато раз клявся собі самими страшними клятвами-буду писати і все одно частіше не пишу чим пишу.Спеціально вулики прономерував,як правило я бачу з якої сім"ї вийшов рій,для себе ж цікаво поспостерігати чо така сім"я як материнська ,чи чимось різниться. Одні сімї краще тянуть вощину інші краще носять мед,треті при наявності рам з вощиною ліплять що їм заманеться но ні вощини не тянуть ,ні меду не носять.Ще бажано записувати коли якого роя піймав і приблизно якої сили ,щоб восени подивитись що з того вийшло. Тобто висновок один-чим більше запишеш,тим легше потім.
стараюсь не допускати до роїння бо це втрати для пасічника.Зразу ділю сімю в основном наліт на матку .
wwlo вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
nik291 (01.11.2020), Viktor56 (01.11.2020)