Показать сообщение отдельно
Старый 30.01.2014, 15:44   #239
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 197
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Фотографии пасек

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Дед Коте,я в графіці не профі,але щоб паяснити на словах вам треба рамку на фото розвернути на 90 градусів,тобто щоб розпечатування починалось від нижнього бруска,останиться відрегулювати клин по висоті,щоб рівномірно знімалась печатка,рамка має їхати по станку роздільниками як санки,ширина клина має дорівнювати внутрішній ширині рамки,ось. фото
Ворон, це була моя ідея. Дед Коте просто відповідав посилаючись на малюнок.
стосовно того що Ви кажете, це так, але коли мова іде про стіл, який ви виставили. як на мене, моя конструкція набагато простіша у виготовлені та обслуговуванні. проблеми з виставленням ножа відсутні взагалі. нехай стоїть як хоче, ми по ньому просто проїзджаємо верхньою та нижньою рейками. а стосовно повороту на 90 градусів, то, це як на мене, не грає ніякої ролі. в моєму варіанті опір сот ножеві більш ніж двічі менший, за рахунок площі дотикання. чи можливо щось не так?
тут, http://mwob.com.ua/showpost.php?p=50551&postcount=772, була моя спроба подати саму ідею роботи стола...

Последний раз редактировалось iqor; 30.01.2014 в 15:47.
iqor вне форума   Ответить с цитированием