Показать сообщение отдельно
Старый 14.01.2021, 18:11   #818
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,279
Сказал(а) спасибо: 3,937
Поблагодарили 927 раз(а) в 262 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 390
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство Канады

Цитата:
Сообщение от Ромен Посмотреть сообщение
А чому не по батіним стопам, чи немає бажання?
Не дивуйтеся коли діти не хочуть працювати на пасіці,не та рентабельність,ризики,в мене 3 роки були чудові ,минулий сезон провальний ,але я пенсіонер,та й вкладено в пасіку досить,і сам мед дуже люблю,тож співаю Я не здамся без бою і йду далі працювати. Про потрібні професії я вважаю дуже потрібні сучасні автоелектрики ,котрі вміють не тільки черкнути дротом до дрота ,але при потребі зробити ремонт автомобільного компа. І повірте якщо побачать що ти спец черга буде завжди ,а значить і заробіток. В мене тільки одна дочка і то поки в декреті ,пробує щось допомогти на пасіці,але алергія на бджіл,так що використовую в крайніх випадках коли знімаю пастки. Молодший син ,коли приїжджає експуатується по повній,але в звязку з епідемією може приїхати рідко.Вулики з 42 мм дошки,а ще коли повні меду просити жінку допомогти пересунути совісті не хватає.

Добавлено через 9 минут
До речі в мене четверо дітей,двоє закінчили школу з медалями,старший син Вінницький політех ,молодша дочка КПІ ,але заробляють не більше старшої дочки яка працює швеєю,так що головне бути спецом в своїй професії і дуже важливо ,щаб тобі подобалась твоя робота ,щоб вранці ти з радстю йшов на роботу.
Viktor56 вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bvv (14.01.2021), Kostik (15.01.2021), ktish (14.01.2021), Vorobeyko (18.01.2021), Волкотрубенко (14.01.2021), Кудлянин (14.01.2021)