Показать сообщение отдельно
Старый 02.08.2019, 09:50   #16
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,237
Сказал(а) спасибо: 8,379
Поблагодарили 19,422 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Cool Re: Кочевка 2019

Цитата:
Сообщение от Beeman1 Посмотреть сообщение
Вивіз все-таки вчора і позавчора на верес своїх бджіл, робив 2 ходки причепом 1,25*2,05 м. Сумарно вивіз 8 основних сімей і 11 відводків. Сім"ї деякі при погрузці були тяжкенькі, видно не весь мед забрав, відводки ж були легесенькі, буду надіятись, що хоч для себе щось принесуть. Тепер тижнів 3 не буду їх тривожити, далі вже не від мене залежить, вересу там куди вивіз ну дуже багато, аби погода і бджілки спрацювали. Не обійщлось без пригод - стяжка в одній сім"ї розійшлась, корпуси здвинулись і бджоли дали мені добрячого прочухана, бо був в простих робочих рукавицях. Але я то таке, головне що з племінником все гаразд, бо з ним ще треба буде забирати бджіл назад в кінці серпня.
Наскільки відомо мені,бджоли на медові з вересу зимують погано,його прирівнюють до падевого меду.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Diablo (04.08.2019)