Показать сообщение отдельно
Старый 11.06.2020, 11:17   #1141
пасіка
Бывалый
 
Аватар для пасіка
 
Регистрация: 15.11.2013
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 80
Ульи: Дадан 10
Адрес: Україна,Київська обл.
Сообщений: 714
Сказал(а) спасибо: 383
Поблагодарили 1,833 раз(а) в 263 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 347
пасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутациюпасіка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2020

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
Вважаєте, що матки не трутовки будуть?
Зараз вже є личинка,тому факт що вони нормальні.Але мені цікаво коли перезимують,як вони себе покажуть.Взагалі я відбраковую тих,що не засіяли на 15-й день.Але так лило що шансу піти на обліт не було.Неплідки були у нуках на 300-ту рамку і вже нагадували маленькі відводки.Як тільки погода стабілізувалася яєчко з’явилося на 5-й день і у всіх відразу.Ці маточки вийшли 10 травня.А друга партія 17 травня і на вихідних їх буду перевіряти на засів,самому цікаво чи ці маточки почали сіяти відразу з першою партією чи пізніше.Бо при нормальних умовах мали почати сіяти до 1 червня
пасіка вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AntonUa (13.06.2020), seim (11.06.2020), анна сергеева (11.06.2020), Кудлянин (12.06.2020)