Показать сообщение отдельно
Старый 23.09.2019, 19:06   #24
Pasichniy
Активный участник
 
Регистрация: 28.02.2017
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 50
Ульи: Рут
Адрес: Україна, Київська область, Васильківський район
Возраст: 35
Сообщений: 99
Сказал(а) спасибо: 61
Поблагодарили 136 раз(а) в 25 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 105
Pasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Отзывы о различных методах пчеловождения.

Цитата:
Сообщение от LLS14 Посмотреть сообщение
Да Вы правы я в липні зовсім не переймався бо хто хотів зроїться ті вже злетіли..
Виходячи з результатів цього сезону співвідношення меду з акаціі+рапс і сояшник 1 до 8 тобто з сояшника в 8 раз більше кг. В наступному році пороблю з усіх сімей відводки на стару матку в началі травня и тоді точно не буду переживати
Якщо використовується один рутівський корпус під гніздо відокремлений ганеманівською решіткою від магазинів, то матка має бути цьогорічна молода, бо навіть після липи деякі можуть полетіти, особливо якщо взятку немає і сім*ї сильні. Щодо соняха, то в моєму районі його сіють небагато і так як я не кочую, то його взагалі може не бути, тож акація для мене це майже як основний взяток, і вона цвіте більш-меньш стабільно, навідміну від липи. Ще один плюс акації в тому, що на неї є попит і ціна нормальна. Якщо орієнтуватися чисто на сонях, то можна взагалі розділити сім*ї пополам в травні і будуть дві хороші сім*ї до медозбору з соняха і так втікти від роїння, але на сонях зараз немає особливого попиту (якщо продавати вроздріб), ну а на опті теж ціна зараз на нього низька. Я для себе вирішив, що краще качнути небагато акації, липи, різнотрав*я і продати мед вроздріб, немаючи проблем з кочівлею, ніж накачати багато соняха і потім не знати, що з ним робити, бо вроздріб я його не продам, а на опт по таких цінах як зараз здавати не хочу.
Pasichniy вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
AlexN (24.09.2019), LLS14 (24.09.2019), tigor (23.09.2019), Voka (23.09.2019), Берендей (23.09.2019), Владимир Татомир (24.09.2019), Владимир@ (23.09.2019), Вова-сад (26.01.2021)