Показать сообщение отдельно
Старый 24.09.2019, 11:24   #26
Pasichniy
Активный участник
 
Регистрация: 28.02.2017
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 50
Ульи: Рут
Адрес: Україна, Київська область, Васильківський район
Возраст: 35
Сообщений: 99
Сказал(а) спасибо: 61
Поблагодарили 136 раз(а) в 25 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 105
Pasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Отзывы о различных методах пчеловождения.

Цитата:
Сообщение от Владимир@ Посмотреть сообщение
Если вы нацелены на акацию ( ранние меда , надо менять метод).. вы не соединяете семьи на акацию , ( усиление лётной или молодой пчелой перед акацией ).( Теряете ).
Проблема любої сім*ї медовика в тому, що при обриві взятку (дощі чи похолодання на декілька днів у мене під час цвітіння акації не рідкість) така сім*я може роїтися, тобто це ризиковано. Якщо б я знав, що стабільно днів 10 буде сприятлива погода і акація буде лить, то я б робив медовики, але угадати погоду на такий довгий термін складно, синоптикам вірю тільки щодо прогнозу на завтра, післязавтра, не більше. А так звичайні сім*ї стабільно працюють і якщо задощить, то ніхто не піде потім на роя. Після акації в мене на два-три тижні обрив взятку до липи, тобто медовики треба розформовувати, щоб не зроїлися, а це додаткова робота. До того ж перед акацією не завжди є в наявності молоді матки, а формувати медовик на старій матці це ризиковано, знову ж таки через роїння. Взагалі, на мою думку, медовики краще формувати тим хто хоче взяти максимум соняха, так як до соняха стовідсотково вже будуть молоді матки і погода в кінці липня, початку серпня зазавичай більш стабільна ніж в кінці травня, та й цвіте сонях довше, особливо, якщо поля з різними термінами посадки.
Pasichniy вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Вова-сад (26.01.2021), Кудлянин (25.09.2019), СКВИРЯНИН (24.09.2019), Юрий Вл. (24.09.2019)