Показать сообщение отдельно
Старый 07.12.2016, 15:30   #18
бігунець
Бывалый
 
Аватар для бігунець
 
Регистрация: 30.08.2014
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 65
Ульи: колода, корпусний
Адрес: Україна, Житомирська обл., с. Бігунь
Возраст: 49
Сообщений: 15,970
Сказал(а) спасибо: 11,652
Поблагодарили 20,586 раз(а) в 3,182 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 38 раз(а) в 36 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 2974
бігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Ура! Я выиграл автомобиль ŚKODA

Цитата:
Сообщение от Пчеловод-любитель Посмотреть сообщение
Я коли був покинув курити в 2009 році то відкладав по 20 грн щодня як -би на цигарки за рік я накопив грошенят та купив чудовий велосипедза 6500 грн .
Коли я покинув курити в 2009 році, то рахував по 3 грн. в день (не віриться, та тоді цигарки "Прима срібна" коштували тільки 2.40). За рік набігла гарна, як для мене, сума.

Коли б звертав увагу на свої постійні "виграші", давно був би мільйонером з автомобільним парком в десяток машин. Останній (і перший) раз купувався на аферу далекого 2001 року. Тоді з роботами було важко, а тут пропозиція про роботу на дом. З мене був потрібний чистий конверт з дорогою маркою (3грн. на той час).
бігунець вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
torris (07.12.2016)