Тема: Платформы
Показать сообщение отдельно
Старый 14.03.2017, 21:58   #322
Володимир Jos
Бывалый
 
Аватар для Володимир Jos
 
Регистрация: 28.05.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 17
Ульи: Дадан 10-12 рамок.
Адрес: Україна, Херсонська обл. Самий південь...
Возраст: 55
Сообщений: 3,633
Сказал(а) спасибо: 3,155
Поблагодарили 2,409 раз(а) в 396 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 11 раз(а) в 7 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 532
Володимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Платформы

Цитата:
Сообщение от АНД Посмотреть сообщение
чи не заслабі будуть рейсори москвічовскі
Можливо й слабуваті. Але поки що в мене 10 сімей. Якщо кількість і подвоїться, не факт, що всі будуть на платформі. наприклад, відводки дома. Десяток -півтора, думаю, витримають. Ще плануються пружини на підсилення. От які брати, теж питання. Вазовські, чи москвичовські, можуть бути в парі з ресорами жорсткі занадто. Можливо з Таврії будуть саме то. Є вмене приятель, вагою приблизно, півтора центнери. Я думаю, що більше, але він не признається. Коли приїде в гості, полізе на платформу, для тестування ресор. З ним ще пару чоловік, і більш-менш можна буде зрозуміти. вистачить мені на цей сезон ресор, чи ні. Процес будування ще триває. І як в мене часто буває, в тому процесі ще можуть бути зміни. Хто чим обробляє деревину перед фарбуванням? І чи треба її фарбувати? Я колись штакет для паркана обробляв відпрацьованим маслом. Воно гарно всмокталось, деревина стала водостійкою, і всілякий шашель від того дерева має печію. За покривні дошки, ще думаю. А брус мабуть все таки оброблю маслом.

Последний раз редактировалось Володимир Jos; 14.03.2017 в 22:01.
Володимир Jos вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
АНД (14.03.2017)