Показать сообщение отдельно
Старый 14.01.2014, 13:43   #30
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Электрический привод для медогонки своими руками...

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Знявши щиток зрозумів що дріт який я відєднав і вивів це дріт ОВ.а щітка осталась працювати на масу,дякую за детальне розясненя,не дурний придумав,що краще раз побачити,як 100 раз почути,і ще дозвольте вас спитати,як я розумію чим менший ампераж має генератор(Г108-20А,Г81Д-13А),тим він менше буде жерти батарею,виходить що Г81 кращий за Г108,чи це не так і я помиляюсь,ще раз вибачте що набридаю,привик все доводити до закінчення,
Чим менше жре ампер на холостому ході-тим економніший. Але краще на це відповість шановний Кримчак, він спеціаліст по моторах.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!

Последний раз редактировалось Немолодий; 14.01.2014 в 13:47.
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Ворон (14.01.2014)