Показать сообщение отдельно
Старый 06.08.2016, 08:45   #362
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Поскільки larson досі не озвучив своєї позиції щодо запропонованих змін, а обмежився лише "Не согласен", то я, відчуваючи, що заперечення будуть стосуватися функції реверса хочу доступніше пояснити свою позицію.
Я вважаю, що меню повинно бути дещо простішим, не таким громіздким, а значить і зрозумулішим та доступнішим у налаштуваннях для простого пасічника-селянина. Тому і пропонував для хорди та авто режимів залишити реверс постійно включеним. Адже навіть для медогонок з необоротними касетами для яких реверс не є необхідним, це не представлятиме якихось непереборних незручностей-одна сторона рамки буде відкачуватись за годинниковою стрілкою а друга проти. В чому тут складність? Зате в меню не буде мелькати функція "реверс включено-реверс виключено". З тих же міркувань я вніс пропозицю вилучити з меню і деякі інші зайві функцію конкретно для хорди та радіалки. Це моя думку. Вона може бути правильною, може бути хибною. Але для того є форум, де кожен може висловити свої аргументовані міркування.
І ще кілька важливих пропозицій вже щодо функціональних вдосконалень блока:
1. Така ситуація при відкачуванні. Режим n2. Другий раз перевертаємо рамки для докачки першої сторони. Тиснемо кнопку "Старт", ротор починає обертатись а одна з рамок криво стала в касеті і черкає за стінку бака медогонки. Тиснем "Стоп". Зупинка. І тепер доведеться весь цикл n2 починати з самого початку!? Потрібен режим ручного включення і виключення медогонки!
2. Інша ситуація. Вибираючи в налаштуваннях позицію S (пропоную замінити букву S на букву А) і намагаючить виставити значення 250 трошки промазав і замість 250 на дисплеї вискакує 1. Доводиться знову гнати значення до 250. Незручно. Варто б, щоб 250 при натисненні правої чорної кнопочки не обнулялося.
3. Переглядав на Ютубі відео з приводом Николая Голубцова (https://www.youtube.com/watch?v=4pQVeyz_Dqs). То там є функція зміни швидкості по ходу відкачки (крім програмно заданої) з допомогою кнопок. Було б корисно мати таку функцію і тут, бо іноді ситуація вимагає втручання у конкретний швидкісний режим роботи медогонки (див. пункт 1). До того ж такі міркування висловили і інші користувачі.

Хочеться вірити, що ці пропозиції, як і решта інших врешті дійдуть до автора розробки і ми почуємо його думку щодо них. Хоча б думку, реального втілення будемо чекаємо в осінньо-зимовий період.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!

Последний раз редактировалось Немолодий; 06.08.2016 в 08:53.
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ivas (07.08.2016), Urik (06.08.2016)