Показать сообщение отдельно
Старый 05.07.2023, 20:11   #455
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Как избежать роения

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
.
Это ваши глупости, а не мои. Все что Вы успели написать я подытожил в одном сообщении. Ничего своего я там не придумал. Вы пишете одно, потом в противоречие пишете другое, потом третье в противоречие первому. Вы сами запутались в трёх соснах изначально написав какой-то бред а потом пытаясь этот бред аргументировать при этом везде во всем не согласен. К чему было писать по роение маток 31 поколение если оказывается пчелы только 10 лет у вас? За сезон 3 поколения маток менялись? Чьи это глупости, мои что-ли? Это же вы все писали. Со всем что я писал или напишу вы всегда будете не согласны. Разные мы с вами люди. Но если не согласен то нужно пробовать несогласие логически увязывать между собой. А не просто баба Яга против. Массово делал отводки, поэтому пчелы не склонны к роению. Шедевр просто. Вы сами себя в глупую ситуацию загнали, а потом обижаетесь.
'' 31 покоління'' це алегорія і сарказм. Ну який баран буде рахувати ті покоління на ройових маточниках або як дізнатись ''родословну'' матки у впійманого чужого роя? Тут мову веду що в нас не ''прийнято'' штучно виводити матки. З десятка моїх знайомих 1-2 виводять. Якийсь мізерний % маток ще купується плідними, але основа це ройові в n-ому поколінні (щоб ви знову рахувати не почали).
Я ніде не писав, що мої бджоли не схильні до роїння! Не перекручуйте. Я стверджую, що якщо пасічник на місці і знає що робити, то роїння йому не страшне. Його або не буде, або воно буде в допустимих межах. І це все на місцевих бджолах. І не треба тут сидіти на голці матеріалу іноземного походження.
В лежаках відводки не робились, сім'ї з весни були сильні, кормів з весни було достатньо, ройові матки... Всі умови для роїння, а його всього 15 %. Хай навіть ще вилетить 1-2 роя (в чому я сумніваюсь), але я про них і знати не буду. Робота з гніздами закінчена, йде головний взяток.
В корпусних вуликах відводки можна не робити взагалі, тільки якщо корпуса всі однакові і є місце де зберігати від молі рамки з під розплоду. Підняття розплоду при розширенні на порядок зменшує відсоток роїння. І робота по Демарі мені дуже подобається. Але мені не охота тягати тяжкі рутівські корпуси. Люблю магазинні надставки і роботу матки в одному корпусі, тому доводиться на рутах робити відводки. Якщо з відводком у верхньому корпусі в мене цьогоріч жодного роя, то навіщо бігати за супер не рійливими матками?
Технологія рулить, а не порода.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
seim (06.07.2023)