Тема: Павильон
Показать сообщение отдельно
Старый 01.10.2017, 14:25   #237
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,231
Сказал(а) спасибо: 8,373
Поблагодарили 19,421 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2751
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Павильон

Цитата:
Сообщение от Nazar Посмотреть сообщение
Другий павільйон мені не скоро світить, для початку потрібно цей освоїти. До покупки я переглянув декілька варіантів павільйонів, також працював в схожому павільйоні у товариша. Тому можу сказати, що зручність обслуговування залежить від висоти рощмішення верхнього ряду вуликів. У друга верхній ярус нижче побудований і мені було незручно працювати з нижними
ярусом оскільки мішав верхній, з другим ярусом проблем не було. Думаю, що проблеми з павільйонами такого типу виникають через те що проектуються людьми які не працювали до того в таких павільйонах і відповідно не можуть врахувати всі моменти. Так наприклад було з павільйоном мого товариша.
Через це я вже схилявся до варіантів із вуликами в один ярус на теплий занос. Коли купляв я спеціально пробував як почуватимусь при роботі із нижнім та верхніми ярусами. Мені по розмірам підійшов ідеально. Пасічник в якого купував все життя бджолами займався, тай сімей по нашим міркам мав багато десь біля пітори сотні, тож продумував конструкцію до дрібниць.
Мені не сподобалось що перший поверх стоїть на підлозі,і обслуговуючи його треба стояти "раком",мій хребет відмовиться працювати після трьох вуликів,я в себе зробив щоб стояти нормально,+маю місце для зберігання надставок,правда він одноярусний.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (02.10.2017), Ivas (02.10.2017)