Тема: Павильон
Показать сообщение отдельно
Старый 01.10.2017, 20:32   #240
Nazar
Активный участник
 
Регистрация: 27.08.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 35
Ульи: лежаки, корпусні дадани, рогаті
Адрес: Україна, Тернопільська обл.
Возраст: 36
Сообщений: 70
Сказал(а) спасибо: 27
Поблагодарили 111 раз(а) в 21 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 120
Nazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутациюNazar имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Павильон

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Мені не сподобалось що перший поверх стоїть на підлозі,і обслуговуючи його треба стояти "раком",мій хребет відмовиться працювати після трьох вуликів,я в себе зробив щоб стояти нормально,+маю місце для зберігання надставок,правда він одноярусний.
В принципі можна не стояти, для обслуговування верхнього ярусу є підставка невелика типу лавки, сидячи на якій дуже зручно дивитись до нижніх вуликів нікуди не нахиляючись. Дядько в якого купував казав що дивився лише сидячи, я сам пробував дійсно зручно, не потрібно тягнутись за рамками. Цього року я працював із павільйоном такого типу тому маю з чим порівнювати.Я не спорю, павільйон не для великих промислових пасік але і в мене не промпасіка. Зате комфорт в роботі з павільйоном особисто для мене перевершує всі недоліки такого способу утримання бджіл.
Nazar вне форума   Ответить с цитированием