Показать сообщение отдельно
Старый 01.07.2014, 20:07   #14
vodolej
Архивариус
 
Аватар для vodolej
 
Регистрация: 15.09.2011
Пчелостаж: 36
Пчелосемей: 20
Ульи: лежаки дадан, двухкорпусные дадан
Адрес: Украина, Днепропетровская, Кривой Рог - Макорты
Возраст: 75
Сообщений: 7,928
Сказал(а) спасибо: 5,100
Поблагодарили 14,705 раз(а) в 3,561 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 106
Сказали "Не согласен!" 260 раз(а) в 178 сообщениях
Файловый архив: 64
Закачек: 294
Вес репутации: 2026
vodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Хвастаемся своими изделиями

Цитата:
Сообщение от gvf Посмотреть сообщение
верес, atis написав про магнітне поле. Я дав відповідь про нього ж (читай уважніше). Радіохвилі - це інша справа. То - статика, це - динаміка. Про алюмінієві екрани на радіолампах, контурах і таке інше , я знайомий добре. Це відкрили ще в позаторішньому столітті. Бджоли орієнтуються не тільки по сонцю, а й по магнітному полю Землі (це для них корисно). Радіовипромінення (радіохвилі) всіх видів для них шкідливе і тут екран для них би був корисний. Тільки чи виконає цю функцію алюмінієва пудра?
Цікаве питання зачепили. Не зміг пропустити. Я служив в Армії в ПВО на комплексі "Волхов" Кабіна "П" в якій було два передатчика на магнетронах 1,5 мегавкатта в імпульсі на кожний канал. Та от там генератори на магнетронах були зачинені в залізні шкафи. А ле приладом з маленькою керамічною антеною можна було заміряти частоту коливання. От вам і єкран. Випромінювання сильно послаблюється єле проходить. Згадав я там про еквівалент антени який було зроблено з керографіту. Ке приблизно можна розглядати як суміш графіту і кераміки. Це давало можливість енергію електромагнітних . коливань перетворити в тепло.
Так от я думаю що порошок алюмінію чи бронзи в фарбі і виконує ту функцію керографіту і таки гасить ті єлектромагнітні коливання які віробляють різні радіостанції в тому числі і мобільного звязку.
А далі хочу забити гвоздя по новому погляді на природні явища.
В учбових закладах нас навчали фізиці закритих систем а насправді вся природа це відкриті системи.
Так от говорять, що вулики треба екранувати з боків а стелю не екранувати і залишити "звязок з космосом"
Читав про досліди які проводили з жабами. Для досліду ікринкам створювали всі необхідні умови для розвитка по всим параметрам. Але одну партію помастили в екран. Так от ті ікринки які попали під екран на якомусь етапі припинили свій розвиток.
А ми дахи закриваємо бляхою з різних металів а наші діди крили рубероїдом та толем.
__________________
Подвергайте все сомнению!
Володимир Іванович Приходько
vodolej вне форума   Ответить с цитированием