Показать сообщение отдельно
Старый 18.12.2019, 13:46   #17
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 396
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Медопродуктивність промислових насаджень малини?

Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
Маю на городі польский сорт ремонтантної малини "полана", повне плодоношення наступає 1 липня, цвітіння думаю на 2 тижня раніше.Хімії використовуєть обмаль.

П.С. Подарував всім сусідам саджанці цієї малини, тепер я постійно маю подяяяяяку, а мої бджоли політок (взяяток).
Отаку "окупацію" і я використовую потихеньку!

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от yu1986ra Посмотреть сообщение
Провів "ревізію" малинових паїв. В 2016 році посаджено більше 14 га малини у кількох власників. Підготовлено з осені ще один великий пай.
Познайомився та обмінявся телефонами з одним з "фермерів". На запитання "чи будете обробляти чимось в період цвітіння?" гордо відповів "канєшно!". На запитання "чим і чи не пошкодить бджолам?" сказав "не знаю - треба дивитись". Тобто він взагалі не знає чим буде кропити, але кропити буде точно.
Не мала баба клопоту - купила поросят (подумав тоді).
Лячно стало за бджіл. Подумую про реєстрацію пасіки, бо потім фіг доведеш, що вона в тебе була .
Та як і доведете - нічого ж все одно не заплатять. Переконаний!

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от АНД Посмотреть сообщение
О, яка класна малина. Отакої б насадити мені у лісі"

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Стрельчук Олег Посмотреть сообщение
Пыльцу носят с малины нормально .А вот с нектаром согласен не очень .В лесу дикая ежевика выделяет намного больше .На лесном точке на ней пчелы очень много.
А по довідниках чомусь пишуть усе навпаки...
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием