Показать сообщение отдельно
Старый 13.12.2019, 18:53   #102
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Виды меда. Полезные и опасные свойства

Цитата:
Сообщение от ДобровоЛ Посмотреть сообщение
Якось на базарі завів розмову з пасічником, що торгував "акацією". Знаєте яке питання мене шокувало? Запитав чи я їжджу кочувати на акацію в Канів? І тут же зразу ж питання - а у чому я вожу сироп? Побачивши моє здивування, перепитав, а що ти за пасічник, що й не знаєш навіщо сироп возять?
На диво відвертий бадяжник вам попався. Думаю в дядька гумор від Петросяна, а ви не зрозуміли.
Перестаньте хаяти чужий продукт, бо хтось, може в цю ж хвилину, і ваш мед ганьбить. В цьому році до пастки в лісі залетів рій, місяць просидів, такого набудував . Приніс кілька кіло меду (забирав з язиками), мед той прозорий був як скло і майже не мав смаку і запаху (акації в тому лісі нема та й відцвіла вона вже давно).
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо: