Показать сообщение отдельно
Старый 26.12.2014, 13:02   #2
Bushuy
Бывалый
 
Аватар для Bushuy
 
Регистрация: 18.10.2012
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: >10
Ульи: Лангстрота-Рута
Адрес: Донецкая обл. Мариуполь
Возраст: 50
Сообщений: 557
Сказал(а) спасибо: 246
Поблагодарили 1,884 раз(а) в 273 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 12 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 356
Bushuy имеет неукоснительную репутациюBushuy имеет неукоснительную репутациюBushuy имеет неукоснительную репутациюBushuy имеет неукоснительную репутациюBushuy имеет неукоснительную репутациюBushuy имеет неукоснительную репутациюBushuy имеет неукоснительную репутациюBushuy имеет неукоснительную репутациюBushuy имеет неукоснительную репутациюBushuy имеет неукоснительную репутациюBushuy имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Штучне Запліднення-Шанс на відродження селекції бджіл в Україні

В своїй статті, ви написали:
"Попри офіційну заборону, останні роки все більших масштабів, набирає процес завезення в Україну бджіл з Європи."
Дайте будь ласка посилання на джерело інформації про офіційну заборону. Може я щось пропустив, але я не пам'ятаю, щоб офіційно забороняли ввезення бджіл.
Далі, ви:
"В Україні немає ізольованих станцій парування, за винятком с. Вучкове... Хоча надійність ізоляції цієї пасіки вже давно ніхто не перевіряв". І що у нас нема умов для контрольованого парування, бо нема островів, з горами теж не густо, а на рівнині не можливо і не реально. Далі за текстом, ви пишете про селекцію, та чистоту породи.
І врешті, як висновок: "Таким чином, єдиний метод контрольованого парування - це штучний метод запліднення. Яке дає 100% гарантію чистоти."
З усього вищесказаного, у мене з'явилось питання - якщо, з ваших слів, у нас нема місць контрольованого парування, а ті що є, під великим питанням, де ж ви будете брати матеріал для штучного запліднення і селекційної роботи, щоб "отримати племінний матеріал "made in Ukraine"?
Bushuy вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
pr1zZ (26.12.2014)