Показать сообщение отдельно
Старый 16.02.2015, 17:47   #114
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию

В журналі "Бджолярский круг" 3 (29),2014 надруковано " Як отримати віск із воскосировини?", Олександр Комісар. Прикріпив фото, але його з 1,2Мб зробило 80 Кб. Тому друкую вручну саме основне.
...ось Анатолій (Підрізан)і розповів, що він перетоплює віск у металевій бочці, коротко розповів про технологію і сказав, що вихід воску найбільший, що "прощайте преси та парові воскотопки"... Суть технології була дуже простою. Вторсировину в зав'язаному мішку опускали на дно металевої бочки, заливали водою, придавлювали сіткою та кип'ятили. Виділення моє. Віск спливав, а в мішку залишалась чиста мерва без залишків воску.... Пізніше я назвав цю технологію як "витоплювання воску зі збагаченої воскосировини шляхом розварювання під шаром води"...
Далі мова йде ро власний досвід, Комісара, витопки воску... різної воскосировини було багато, а бажання возитись з паровою воскотопкою чи з пресами не було абсолютно, і тому замість замість бочки я використав 50-и літровуалюмінієву кастрюлю, з якою можна було працювати на газовій плиті за будь якої погоди... Вичерпування воску роблять вже при виключеному вогні, і тому операція дещо спрощується, бо це не бочка, під якою постійно горить вогнище. Можна й не вичерпувати віск, а утеплити кастрюлю та чекати, поки все застигне, а потім вийняти кружок чистого воску. Мої особисті випробування показали, що Анатолій казав правду: його технологія високопродуктивна...
В кінці ще раз хочу підкреслити, що про цю технологію в підручниках - ні слова, що дуже і дуже дивно.
Це витримки (выдержки) статті Коржа.

Паганеько, але в мене фото прочитати можливо.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: 20150216_155459.jpg
Просмотров: 94
Размер:	79.7 Кб
ID:	8700  

Последний раз редактировалось Ворон; 16.02.2015 в 21:09.
gvf вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
nixar2007 (19.02.2015), Voblin_UA (16.02.2015), віталий (16.02.2015), вэн (19.02.2015)