Показать сообщение отдельно
Старый 05.03.2020, 20:36   #245
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,231
Сказал(а) спасибо: 8,373
Поблагодарили 19,421 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2751
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Увага. аферисти при покупці через інтернет

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
Не знаю даже в якій темі написати ...
Зробив заказ на АЛІ 2020-02-19 ... продавець відправив заказ 2020-02-28 ... все б вроді нормально , тільки трек-код RV189731580CN (який він виставив в ВІДСЛІДКУВАННІ) є не дійсним (можете самі загрузити її і відслідкувати) , вообще то він дійсний , но по ньому ще в 2019 році получили посилку . На запитання відповідає неврозумітєльно ... пише , щоб я зачекав трошки . Після того як я йому розклав все по "поличкам" він перестав відповідати ...
Які мої дальніші дії ? ... що саме інтересне , то "львіну" стоїмость посилки , а конкретніше 2/3 її вартості , покриває купон від АЛІ ... й якось "жаба " давить спор відкривати , після 10 днів як відправив ... я в "замішатєльстві"
Тут сам заказ https://login.aliexpress.ru/sync_coo...%3DsocialShare
Кстаті шикарна шляпа , в мене вже є одна така в помощніка "пчєловода" ...по її просьбі була заказана ще одна .
Андрію,всі посилки з китаю заборонені,до якої дати,я невкурсі.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
Gazonof (06.03.2020)