Показать сообщение отдельно
Старый 09.07.2020, 13:29   #6740
mur
Бывалый
 
Аватар для mur
 
Регистрация: 05.06.2014
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 6
Ульи: Альпійський (рамка h=210)
Адрес: Україна, Львіська обл, Дрогобич
Возраст: 67
Сообщений: 291
Сказал(а) спасибо: 100
Поблагодарили 721 раз(а) в 142 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 6 раз(а) в 6 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 207
mur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутациюmur имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Ловля роев

Цитата:
Сообщение от aleksandrfeed Посмотреть сообщение
это самое дурное что пчелы могут придумать .... приходится пересаживать прям на дереве.
..краще відкріпити ящик і обережно приспустити його на метр від землі. Потім підвести під ловушку інший ящик чи виварку (кришка напоготові), і різко вдарити пару раз по ящику. "Груша" легко впаде, і відразу закривайте. Рештки рою (їх буде небагато) лишаєте, їх взяти проблематично. Коли в мене вперше рій прижився під ящиком, попробував пересаджувати (струшував у відро) на місці; закінчилось погано- рій частково упав на землю, частково опинився у відрі, в яке струшував, частково на сотах під дном. Поки опускав відро на шнурі вниз, вони "навчали" мене. Довелось все покинути. Наступного дня пішов туди, рій знову сидів під ящиком. Зняв (опустив на шнурі) разом з ящиком, і вже з землі струсив в інший посуд. Добре це робити з помічником.
Цього року сусід мав таку ж ситуацію, і навіть соти трохи набудували. Пішли з ним знімати, мій досвід нагодився: у нього жодного ужалення (він лазив знімав), у мене на землі одно, і то сітка опустилась і залетіла бджола.
mur вне форума   Ответить с цитированием