Показать сообщение отдельно
Старый 04.07.2013, 11:07   #23
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 575
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Электродырокол

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
В мене механічний,справляється на ура як дома так і в полі на кочівлі,не треба електрики і двигунів.
Миниатюры
Даний присрій трохи застарів, але і він стане в пригоді коли немає ніякого. Розкажу чому: Електродирокол (правильго "станочок для сверління в бокових деталях рамки") працює за рахунок висверлювання отворів в деталі, а дирокол проколює отвори - протісняючись між волокнами, тобто його отвір з часом знову звужується. Якщо отвір висверлений - його краще видно(особливо для людей похилого віку), і у вас менші затрати в часі на натягуванні дроту, ваші деталі не розколюються як ві дирокола.
П.С. Переконати в даний час пасічника в тому що є щось краще, за те що він бачив - важко, багатьом з них добре живеться(по дедовскі) і працюється і нехочуть освоювати новітні методи в бджільництві, технології, пристрої. Оттак стоїмо на місці, качаємо відро меду з сімї на рік і думаємо що воно так і має бути, а подивіться на Ізраіль, там пасіка стоїть в камянисті місцевості і качають по центнеру меду, а в нас такі чорноземи... Я за переміни!!! тому я тут.
віталий вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
flycom (25.02.2016), Meddoc (24.11.2013), Берендей (04.07.2013), верес (15.03.2015), МедАль (21.11.2013)