Показать сообщение отдельно
Старый 22.11.2020, 21:24   #4
yuasaver
Бывалый
 
Аватар для yuasaver
 
Регистрация: 05.10.2016
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 40+
Ульи: лежак, перехожу на дадан 12*300+145
Адрес: Прилуки-Киев
Сообщений: 926
Сказал(а) спасибо: 78
Поблагодарили 1,587 раз(а) в 497 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 37 раз(а) в 29 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 296
yuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутациюyuasaver имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Эппс или дерево .+ и - ....и что всё таки взять ?.

Цитата:
Сообщение от Добрый Посмотреть сообщение
Вы бы сами взяли корпус Эппс а магазины с дерева ? Я не думал о таком ...спасибо ,надо думать.
У мене 12р*145 (2*145 скручені під рамку дадан далі магазини) та в цьому році запустив пробні 10р (300 гніздо з сендвіч панелей пвх+ппс+пвх в деревяній обвязці та 145 магазини дерево).
Мої враження:
12 рамкові повністю задовольняють, при кочівлі коли грузчики грузять не переживаю (даже роняли на землю), коли перевожу корпуси також не переживаю за їх стан. При перевозці 10р*300 тільки те і говорив грузчикам: "осторожно не зацепіть, осторожно не уроніть, осторожно не пробийте) і все одно верхній пвх в деяких місцях пошкодили, то піддоном зацепив, то об кузов при перевозці пробився (верхній пвх). Для себе вирішив, що корпуси 10р*300 сендвіч залишаються на стаціонарі для відводків а на кочівлю 12р*145 та 10р*145 гніздо дадан + магазин повністю тільки дерево. Окрім того в цьому році був зворотний ефект від сендвіч вуликів, в них розвиток був трохи швидший і на акацію вийшли в пік (в той час як в дереві трохи відставали), однак на акації було холодно і акації не було, липа слабо, в сендвічі сімї різко просіли і на соняшник були слабшим, а от в дереві на липу набрали силу і на соняшнику спрацювали краще.
yuasaver вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
seim (22.11.2020), tigor (23.11.2020), Владимир@ (25.11.2020)