Показать сообщение отдельно
Старый 16.02.2013, 12:50   #16
bercik
Активный участник
 
Аватар для bercik
 
Регистрация: 10.03.2012
Пчелостаж: 27
Пчелосемей: 120
Ульи: МК
Адрес: Закарпатье Cвалявский.Воловецкий.Береговский районы
Возраст: 63
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 15
Поблагодарили 285 раз(а) в 52 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 10 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 181
bercik имеет неукоснительную репутациюbercik имеет неукоснительную репутациюbercik имеет неукоснительную репутациюbercik имеет неукоснительную репутациюbercik имеет неукоснительную репутациюbercik имеет неукоснительную репутациюbercik имеет неукоснительную репутациюbercik имеет неукоснительную репутациюbercik имеет неукоснительную репутациюbercik имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Карпатка или краинка?

Межгірський район.Ріки Теребля-Ріка.Мало населенний і тепер.Вченим необхідно було заглиблюватись в хащі.Бджоли люди приносили додому з лісу.Приклад Митенко-працюючи лісорубом ще на Чехів приніс додому зрізаного дупла сину каліці(горбун) .Ту згнившу колоду дідо Іван(пастух бджоляр) з гордістю як реліквію зберігав. Вулики Івана більш нагадували ящики.Стандарта рамок дід не мав просто верхні бруски..Я придбав їх безсотовим пакетом.Що бджіл можно підкормити цукром довідався від мене...І чогось не мав охоту дідо вести бджіл на породовизначення в інститут.І це в 1990 році.Тенденція не розмовляти про бджіл у місцевого населення збереглась від часів правління Хрущова коли був налог на бджолосімї.Люди не роспростерли руки до інститутів і тепер.Знаю випадок коли інститутській виїздній пасіці закрили льотки.Науковці рідко туди навідувались бджоли загинули.Та і науковці ноги не рвуть вже 6 років як створена мною ізольована пасіка на ріці Вича."Нас це не цікавить"чую у відповідь на запрошення або;" нема часу".Знайте що нас уважно читають.(в інтернеті сидять часто) Бо якщо поцікавитись через мережу про ціну маток відповідь отримаеш швидко...Був я при житті Губіна в Вучковому старичок радий був порозмовляти по російськи про бджіл розмовляв з сумом...не все вдалось мабуть.

Последний раз редактировалось bercik; 16.02.2013 в 13:44.
bercik вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Gnat (27.01.2019), А'Лексаныч (24.09.2016), віталий (19.12.2013), Лиска (20.02.2013), МЭД (12.12.2013)