Показать сообщение отдельно
Старый 14.03.2021, 18:43   #562
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,268
Сказал(а) спасибо: 3,927
Поблагодарили 920 раз(а) в 261 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 389
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Украинская степная порода пчел

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Моя дружина до бджіл не хоче іти, допомагають два старші сини, дружина тільки продає бджолопродукцію.
В мене вулики з 42 мм. дошки,довжиною 1,1 1,3 метри,а ще як багато меду,то мені навіть жалко просити жінку щоб допомогала переносити,нехай реалізовує,це теж важлива справа,а вулик якщо потрібно пересунути то кличу когось з сусідів,хоча їх вже мало залишилось,а ті що є то старіють як і я.

Добавлено через 31 минуту
Забув за головне,в нас двоє молодих,толкових бджоляра ,в кожного більше 100 вуликів ,років 4 тому почали купувати матки Бекфаст,якщо невірно написав назву ,не дивуйтесь ,я глибоко в цю тему не вникав ,їм ще і по 48 років немає,тож саме час дерзати,я про те що не виключено що їх трутні можуть запліднювати і наші матки , а що з цього вийде побачимо. Колись дивився виступ якогось сибірського пасічника,він дуже хотів Карпатку,купив,був дуже задоволений,Юа в 3 му,чи 4му поколінні пішла така помісь з Середньорусською,шо без паяльної лампи на пасіку не міг зайти,американці теж нахрестили,вийшли такі що гоняться за людиною декілька кілометрів,тепер думають як перекрити кордон і не пустити на територію США.
Viktor56 вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
kovivi (14.03.2021), Вова-сад (14.03.2021)