Показать сообщение отдельно
Старый 27.12.2014, 13:28   #13
Паланочка
Бывалый
 
Аватар для Паланочка
 
Регистрация: 16.08.2012
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: 100
Ульи: багатокорпусні на 145 і ще дещо
Адрес: Україна . Черкаська обл. с.Паланочка
Возраст: 42
Сообщений: 357
Сказал(а) спасибо: 176
Поблагодарили 911 раз(а) в 132 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 14
Сказали "Не согласен!" 28 раз(а) в 28 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 251
Паланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутациюПаланочка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Штучне Запліднення-Шанс на відродження селекції бджіл в Україні

Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
Єгошин займається вирощуванням маток української степової на продаж . Перевірку на породність проводить в Гадячі.
по перше сам Єгошин відправляє маток на перевірку і з його ж слів не всі проходять тест, Субота йому вказує від яких виводити , він серед них вибирає собі кращі і виводить, селекції по генотипу там немає і близько , лише елементи масової селекції. Єгошин продає маток в товарні сімї , як і 99,9% всіх матководів України. Такої категорії як племінні матки в нас просто немає , ми її створюємо. Галатюк заявляє що має договори з Аргентиною і канадою на поставку "племінних" маток , в той же час в Україні реально навіть визначення що таке племінна матка немає , те що є зараз абсурдне , тому що племінна матка це мтка з племінної пасіки , а племінна пасіка це та пасіка яка виводить племінних маток , визначає ж племінні пасіки інститут , і в приватній розмові з одни із тих хто має атестат племінної пасіки я знаю як він надається, впринципі як і проміри які робить гадяч. Нічого цього реально немає лише на папері. А що ж таке племінна матка ?? Комісар приводить своє визначення «Племенной маткой называется матка, выведенная от продуктивной чистопородной семьи и искуственно спаренная с трутнями из другой также продуктивной и чистопородной семьи». це визначення комісара я особисто вважаю лише 1 "рівнем" племінної матки , це ті умови які теоретично дають можливість цій матці стати племінною. другий рівень має таке визначення (моє)
«Племінна матка це матка яка виведена від чистопородної сім’ї з потрібними ознаками і спарена (за допомогою ІО або 100% ізольованих злучних пунктів) з чистопородними трутнями виведеними від дочок матки чистопородної сім’ї з потрібними ознаками, протестована в групі сестер і показала результати по ознаках які тестуються вищі за середні по групі. Перевірена на відповідність морфологічному стандарту». Ми плануємо заповнити нішу таких маток в Українському ринку , але цей ринок треба перш за все створити (на таких маток) тому що їх просто немає , іншими словами еквіваленту карніці (островній чи іо) яку везуть в україну по 100Є немає серед степової і карпатки. ( по класу)
Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
Вважаю що маток вирощених матководами на продаж білше ніж є потреба. Чи я помиляюсь?
Можливо ви праві в тому що маток для товарних сімей (ф1) достатньо і ця ніша заповненна до верху , я находжусь в іншій категорії , і ціновій і якісній, покищо з того матеріалу що маю я я можу продавати маток карніки і бакфаста (мова про маток (ф0) від яких ви самі будете виводити собі маток. маток такого класу для степової і карпатки ще треба створити.
Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
А соняшниковий мед гарний тим що виводить з організму людини важкі та радіоактивні елементи.Так чого така низька ціна на нього? Що його забагато? Чи може його просто затюкали?
не заперечую на рахунок того що соняшник має свої переваги, але це так як з тими матками , в 2014 були пропозиції маток по 50 грн, це нижче їх собівартості , чому була така ціна ? я думаю по одній причині в конкретного матковода було перевиробництво , краще віддати хоч за щось ніж просто пропаде.... та к і з соняшником мабуть.
Паланочка вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Arcadie Burla (27.12.2014), ELIGIT (Алекша) (29.01.2017), pit999 (28.12.2014), ЛАВ (27.12.2014)