Показать сообщение отдельно
Старый 14.01.2021, 22:31   #2
Вова-сад
Бывалый
 
Регистрация: 16.01.2017
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 10
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина, Волынская обл, г.Ковель
Возраст: 54
Сообщений: 839
Сказал(а) спасибо: 718
Поблагодарили 251 раз(а) в 77 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 1 сообщении
Файловый архив: 14
Закачек: 0
Вес репутации: 155
Вова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутациюВова-сад имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: 6-рамочний вулик

Цитата:
Сообщение от Вадим Попов Посмотреть сообщение
Доброго всім ранку/дня/вечора/ночі.
В ютюбі багато зараз відео про шестирамочники. Одні їх використовують для пакетів, інші для нуклеусів. А дехто навіть мед з них качає і хвалить їх, що меду більше, ніж з інших вуликів.
Що Ви думаєте про ці вулики?
На кожний тип вулика має бути заточена технологія, чи метод бджоловодіння, якщо її не має, то кожний новий вулик нічого не вартий. А шестирамочники є на ютубі " Пчеловод дальнебойщик" так в нього велика платформа, не памятаю скільки сімей, багато і все продумано і все працює в кліматичних умовах, здається, Ставрополя. Для платформи і для себе він знайшов найкращий варіант, на платформу шестирамочників влізло по максимуму.
Мої роздуми: Два корпуси розплідні на Даданівську, плюс багато, скажим 8шт магазинів, башта нестійка, вже недолік, розплід в двох корпусах, але в мене в Рутах те саме. Ну не знаю, чи воно нам треба?
Щодо більше меду - ну врятлі його там більше.
Вова-сад вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
ДобровоЛ (21.01.2021)