Показать сообщение отдельно
Старый 12.01.2020, 21:31   #24
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1636
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цены на пакеты в 2020 году

Цитата:
Сообщение от zelya343 Посмотреть сообщение
Но я тоже не понимаю тех кто каждый год с осени начинают рекламную кампанию.
Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
Так еще и предоплату хотят.На вопрос, если пчелы не перезимуют, дают стопроцентную гарантию, ни один не сказал, что верну деньги.
...постійних не маю (місцевий купляв два роки підряд...уже 2020 буде сам свої продавати)...всі хто купляв пакети в мене , почали самі виводити матки і приумножувати сім"ї --після моїх нотацій , чому вони так не роблять і лікбезу по виводу маток...всім "клієнтам" відкрито в очі говорю, що покупка пакетів -то є дурна трата коштів . Тому й "висить" обява з осені...до НР вже й заказані всі (готував 130 ...планую продати 100 і ще + 30 якщо будуть "людські"). В обяві "категорично" вимагаю предоплату (щоб відсіяти всяких "поболтать"), но ще ні разу не брав з людей наперед за пакети ...но з 25% клієнтів на весну відсіваються (що за люди? даже не попереджують про це...) .
Для чого це я все "малюю" ? Чомусь на ФОРУМІ склалась думка , що той хто продає пакети --то є "зло" і не "правильний" пасічник...чому так , я не можу зрозуміти ...людей не обманюю, пакети готую краще б чим собі готував , не жалію бджіл...і виходить що я "барижнічаю" бо продаю по 40 УЄ (більше не прошу...за менше не продаю).
Якщо б об"єктивно зрівняти покупців і продавців пакетів (по порядочності ,людяності,вмінню держати дане слово) --то продавці виглядають ангелами в порівнянні з "покупатєлями" ...не всі ,но таке трапляється і досить часто...

Добавлено через 7 минут
Цитата:
Сообщение от Волкотрубенко Посмотреть сообщение
По 600 гривен продают пчел не потому что им это выгодно а потому, что их некуда девать.
...з Карпаткою , з такої ситуації вииходять елементарно : убирають мамку , й поки сім"я виведе нову , то буде все занесено медом ...одне не удобно , що качати мед не вспіваєш і лазити з контролем в вулики - як матки облетілись ...мінімум 40 доларів з сім"ї дуже легко "витягнути"...так що то є не проблема ,якщо всі пакети не продадуться...
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bvv (13.01.2020), davolodya (18.01.2020), rpm (14.01.2020), Vorobeyko (13.01.2020), Владимир Татомир (12.01.2020), Димас (12.01.2020), Кудлянин (13.01.2020)