Показать сообщение отдельно
Старый 13.01.2020, 09:22   #30
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1636
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цены на пакеты в 2020 году

Цитата:
Сообщение от zelya343 Посмотреть сообщение
То по вашему пчеловоды со стажем, ежегодно покупающие пакеты сотнями, не знают что делают? Роблять "дурну трату коштів"?
...по логіці "вєщєй" получається так...чому людина, яка купляє пакет й заробляє на ньому енну суму коштів , які перевищують кошти за пакет може таке зробити, а сам "продающій" продає й не може більше заробити. Це все залежить від місцевості ...в одній скудні медосбори -вирощують бджіл на пакети, в других медосбор супер -купляють пакети , й не заморачуються...й вникати не хочуть , так їм простіше... й ще фактор -"роботи" є... не всі сидять на пасіці сутками (як я наприклад). Но що з пакетами меньше "гіморою" чим з медом --це факт...тому мені странно дивитись на людей які купляють пакети постійно кожен рік ... тоді виникає "странне" питання --де ж ті бджоли? по ідеї їх вже повинно бути 1000 (мабудь зиму не переживають), а це вже не є хорошо...бджіл жалко як живу істоту...
Так що не все так просто ... кожен поступає так ,як важає для себе краще (но це не завжди так) ...вот тому й я написав таку дурницю , а може для когось це получається УРОК...чогось я не купивши жодного пакета, за вісім років "перевалив" за сотні сімей ... що я робив тоді не вірно?
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
arbutr (13.01.2020), rpm (14.01.2020), Valeriy01 (11.02.2020), Лиза (13.01.2020)