Показать сообщение отдельно
Старый 24.11.2019, 14:54   #846
undroid
Участник
 
Регистрация: 04.08.2015
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 7
Ульи: Український вулик лежак з надставками. Українська рамка.
Адрес: Україна, Вінницька обл., м. Тульчин. Андрій.
Сообщений: 35
Сказал(а) спасибо: 7
Поблагодарили 69 раз(а) в 20 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 30
Закачек: 0
Вес репутации: 115
undroid имеет неукоснительную репутациюundroid имеет неукоснительную репутациюundroid имеет неукоснительную репутациюundroid имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Цитата:
Сообщение от Немолодий Посмотреть сообщение
1) Не маю на меті когось чомусь повчати, тому прошу прийняти сказане нижче як пораду.

2) Я б написи на дисплеї зробив інакше: ВЕРХНЯ строчка. Зліва спочатку англійськими буквами напис параметрів довжиною не більше 12 знаків (наприклад Pryskorennja, або Halmuvannja) і в кінці строчки залишається місце (три знаки) для введення числових значень цього параметра через інтервал. НИЖНЯ строчка. Крайні справа 11 знаків для показників напруги та струму (з інтервалом між ними) в такому написанні як подано автором. Але можна трошки інакше. Припустимо не писати ромірності напруги (V) та струму (А). Врешті і так зрозуміло, просто залишити між їх значеннями інтервал і все. До того ж зайве писати нуль для позначення десятків ампер. Струм такого рівня не сягає. Отже можна зекономити ще кілька знаків у нижній строчці. А використати їх для написання довгих параметрів, що складаються з двох слів (наприклад Shvydkist vysoka).

3) Прошу розцінювати написане як ідею, а не істину в останній інстанції.
Якщо написав нісенітницю-забудьте. Успіхів!
P.S. Щодо показників реальної швидкості. то вони потрібні (на мою думку) коли медогонка буде в режимі або високої або низької швидкості. І чи не можна їх виводити на дисплей замість раніше введених значень цих параметрів?
1), 3) Та все добре. Я радий чомусь навчатись. Так цікавіше. І цілком згідний з вислівом що одна голова добре, а дві ще краще. Те що я показав було зроблено з найменшими змінами в коді програми мікроконтроллера, і є просто як приклад того що може бути. При бажанні все можливо змінити.

2) Спробую так. Але для початку нам потрібно визначитись і затвердити вибір дисплея, а далі виходячи із можливостей продумати відображення інформації.

Передивлявся ще раз асортимент дисплеїв, і поки що ціна/функіональність на боці LCD 16X2. Можливо в когось із форумчан є інші пропозиції? Краще визначитись ще на цьому етапі розробки. Буду радий за підсказки.
Дякую.
undroid вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Немолодий (24.11.2019)