Показать сообщение отдельно
Старый 15.02.2022, 15:49   #655
Вадим Попов
Бывалый
 
Аватар для Вадим Попов
 
Регистрация: 16.12.2018
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 8
Ульи: 16р+маг., 10р+маг., лежаки.
Адрес: Украина, Винницкая обл. Тростянецкий р-н, с. Капустяны
Возраст: 33
Сообщений: 3,922
Сказал(а) спасибо: 2,607
Поблагодарили 1,801 раз(а) в 630 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 5
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 20 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 442
Вадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена лесоматериалов для ульев

Цитата:
Сообщение от Viktor56 Посмотреть сообщение
Вадім,вуликів жалко,але можуть бути нюанси,десь же бджоли з них ділися,можливо там була якась страшна болячка,про яку хазяї не захотіли говорити,але як порядні люди і не захотіли розповсюджувати,гірше як би ти їх купив і потім пасіка пропала,ще і медогонку і інший інвентар наново купувати,навіть вулики ставити в іншому місці.А ліс вже дешевший не стане,то не ліс дорогий,то зарплати неправильні,знаю що ти був вчителем,не знаю чи ще не залишив їсти собі нерви меньше чим за 400 долл. в місяць.
По секрету - вже 3 рази їздив в Польщу. Бо трохи достало працювати за 200$/міс. А зараз трохи погіршилося здоров'я, то буду займатися пасікою і ще одним заняттям, про яке Ви всі скоро дізнаєтеся.
Вадим Попов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Viktor56 (15.02.2022)