Показать сообщение отдельно
Старый 15.06.2022, 17:34   #2184
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Юра, ти щось плутаєш чи з кимось мене. Війна на Донбасі мене торкалась особисто, і я називав речі своїми іменами. А термін "спецоперація" застосовується виключно російською пропагандою, а у нас широкомасштабна війна вже 108 днів з росією.
Скільки разів тебе просили забанити ватанів на віки вічні, за розповсюдження інформаційної війни на просторах інтернету. А ти все говорив що не треба про політику.
А політика це інше. Юля пєтя політика. Та тобі все як об стіну горох.
А скільки людей покинуло форум через росадник ватанів які любили флудить сссровські наративи? Забуваючи дописувати якою ціною наша країна йшла до комунізму.
Ліза наприклад а ні чичирк в причинно-наслідковий зв'язках. ти про звязки все знав. Але переживав за форум який з кожним днем втрачав популярність.
І я нічого не переплутав. Знаю про твою патріотичнісь. Покажи тепер свою категоричність в даному питанні. Забань раз і на завжди всих ватанів. Їм не місце в українському інформаційному просторі.

Добавлено через 3 минуты
До речі зовсім не вважаю Дана ватніком. Він хоч і уроженець країни агресора, але завжди висміював наративи російської пропаганди.
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
wwlo (01.09.2022), верес (15.06.2022)