Показать сообщение отдельно
Старый 06.11.2019, 14:40   #34
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,650 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1634
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Малая паровая воскотопка

Цитата:
Сообщение от Andruhan Посмотреть сообщение
Напишіть, як воно!?
...дійшли руки до написання "оди" про "паровозіка без коліс від АВВ-100.
Перетопив усе що тільки мало вміст воску...вихід воску на рівні ВПК-1 (спеціально заложив мерву після парогенератора в ВПК і ну "дуже-дуже"добре виварив ...вийшло ще з однієї закладки 250-300гр воску...но ВПК-1 не має такої "проізводітєльності", даже близько не можна зрівнювати)...так що ВПК- 1 вже лишня річ на пасіці в мене (продаю). По трудозатратам , все дуже легко ...я виварював віск вже з воскосировини зібраної в мішки (обрізав рамки...)--просто закинув в воскотопку і усе , а з рамок , на мою думку, так вообще буде "сказка"... Там пар ще додатково нагрівається і має набагато більшу температуру на виході , чим звичайний пар ... а температура+пар =дуже хорошо вимивають віск. Саме прикольніше коли я віск який получив , для "приколу" заложив ще раз в воскотопку ...як "валив" віск з неї , я не можу передати , така "мощь" що слів немає...
П.С. ...саме основне забув, якщо купляю іграшку на пасіку дивлюсь на реакцію "помощніка пчєловода" --зараз реакція була дуже хороша (не путайте з ерекцією...десь ЮРІК подівся , від би відреагував...)...саме головне що не зачіпав її , де моє ТО , йди подержи і т.д. і т. п. Я САМ ВСЕ РОБИВ!!!! ...мабудь вперше в житті (по пасіці)
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!

Последний раз редактировалось Андрей Андреевич; 06.11.2019 в 14:46.
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
.Паша. (06.11.2019), Andruhan (07.11.2019), art. (06.11.2019), Bee_Keeper (06.11.2019), Ivas (07.11.2019), Vorobeyko (07.11.2019), Берендей (08.11.2019), Владимир Татомир (07.11.2019), Сергей Херсон (06.11.2019)