Показать сообщение отдельно
Старый 08.11.2019, 13:14   #39
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,231
Сказал(а) спасибо: 8,373
Поблагодарили 19,421 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2751
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Малая паровая воскотопка

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
...я також раньше викидав на город свою мерву...но в моїй дєрьовні буває часто представник Могилів-Подільського воскопереробного заводіка...познайомились, заберає без проблем...подзвонив йому, десь приїде й забере на днях...правда ціна 15грн , кажись в прошлому році по 25 йому віддав...якось вже жаба давить викидати на город.
Хорошої вощини не виготовиш без "остаточного" воску з мерви , десь я таке читав... й можливо це правда, тому й виробники вощини заберають мерву. На мій погляд віск після парогенератора мягкіший , чим після ВПК-1... а може показалось, вже літом наступним досконаліше розберусь...а може й скоро, товарищ говорить що в нього 200 рамок є на переробку (а сам на заробітки поїхав...) , приїде пограюсь уже з необрізаними рамками.
Андрію,вся справа в тому,що переробляю усю воскосировину центрифугою,і мою мерву жоден виробник вощини,не хоче,співпрацюю з Тупотою більше 10 років.
__________________
Вік живи,вік учись.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: