Показать сообщение отдельно
Старый 21.04.2013, 23:26   #13
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Высокотемпературная воскотопка

Цитата:
Сообщение от Арлекино Посмотреть сообщение
У меня такой вопрос: есть парогенератор и хочу его присоединить к воскотопке. Говорят лучше дождевая вода и от такого способа в мерве не остается воска. Так ли это?
читав в журналі "ПАСІКА" про таку воскотопку пасічника з донеччини за прізвищем Топорін. Так от, в цій статті він пише, що воску при такому способі перетопки в мерві залишається дуже мало,або майже немає, а на рахунок дощової води, то при такому способі це мабуть небуде мати ніякого значення, адже в таких воскотопках віск не контактує з водою, а лише з паром, а пар це вже буде чистіше навіть від дощової води.
Тепер повернуся до своєго, чому лампи УФО дадуть температуру меншу від сонячної? Але якщо це буде навіть так, тоді застосувати звичайну ніхромову спіраль на керамічних стержнях,а ще краще, можна в скляних трубках, є в мене такий електрообігрівач, також можна звичайні ТЕНи, повітрянні, вони теж добре гріють, думаю, що такий спосіб нагрівання буде працювати не гірше водяної пари, тай не гірше фена.
верес вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Arcadie Burla (22.04.2013)