Показать сообщение отдельно
Старый 23.04.2013, 08:40   #20
Злой Сашка
Бывалый
 
Аватар для Злой Сашка
 
Регистрация: 27.10.2011
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 19
Ульи: Дадан, многокорпусные ППУ.
Адрес: Украина, Киевская обл.
Возраст: 50
Сообщений: 539
Сказал(а) спасибо: 156
Поблагодарили 1,301 раз(а) в 288 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 310
Злой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Высокотемпературная воскотопка

Цитата:
Сообщение от Гуслій Посмотреть сообщение
....Непогані результати у зшитого пінополіуретану ( чорний, пористий,- ізолон і т п) також монтажна піна - але вона крихка. Більшість пінопластів не витримують температури 100 град.
....
Мабуть треба вставити п"ятачок...
Стосовно зшитого пінополіуретану, то чорний і пористий, або частіше сірий це поліетилен - витримує десь до 135 гр. А те що використовують частіше всього у вентиляції і кондиціонуванні (тільки чорне), то це неопрен (синтетичний каучук). Річ досить цікава але дорогувато витримує від -80гр. до +100гр. Якщо погратися із самим матеріалом, то можна підняти температуру десь до 140гр. але лише на промисловому виробництві.
Піна монтажна крихка із-за того, що має дуже низьку питому вагу думаю не більше 20кг/м3 (це пінополіуретан), якщо взяти хоча б 200кг/м3, то по цій піні можна їхати машиною. Витримує від -180 до +200.
Для прикладу: я використовую пінополіуретанові вулики, то на кришку цього вулика я можу поставити димаря, а на полістирол -НІ (є в мене один із екструдованого полістиролу). За 10сек буде вм"ятина. Власне вм"тина теж вже є.
А взагалі-то треба взяти Ваш парогенератор (бачив такий у Саші Гармаша) присобачити його до пінополіуретанового корпусу, і подивитися, що з того вийде... Думаю річ буде цікава - і корпус вулика і воскотопка в одному виробі. Залишається тільки вирішити питання дна та зливу воску.
А, ще забув... Можна поставити і два корпуси один на один, якщо хватить потужності у парогенератора. Тут треба врухавати, що втрати тепла через стінки, стелю, дно будуть мінімальні, то герератор може і потянути і 2 , і може навіть 3 корпуси рамок.
Одним словом із Вас парогенератор (з поверненням), а з мне ЕКСПЕРИМЕНТ, та відео.
__________________
Якщо вовка годують ноги, а мене бджоли, то хто тоді Я???

Последний раз редактировалось Злой Сашка; 23.04.2013 в 08:50.
Злой Сашка вне форума   Ответить с цитированием