Показать сообщение отдельно
Старый 21.11.2021, 13:41   #569
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї

Цитата:
Сообщение от icetee Посмотреть сообщение
А основном пчеловодство страдает от таких как вы. Ну скажите мне тогда от чего же страдает ахметов, что его дотируют на миллиарды, а, умник?

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk
Ахметов, мабуть, безсонням страждає.
Бджільництво від мене страждає вже з 2013, чому тільки дотація тільки з 2020 . Яке відношення до бджільництва має товариш Ахметов, якою ногою він до даної теми?

Добавлено через 22 минуты
Цитата:
Сообщение от Ромен Посмотреть сообщение
Юра, я не згоден з тим, що Ви пишите дурниці - це перше, а друге - це те що якщо держава взяла якісь зобов'язання, то вона повинна їх виконувати ,а у нас виходить так, що закони написані для сіряків, а панам на це чхати, для іміджу країни -це погано, а значить і для мене. Я вже неодноразово писав, що правила повинні бути прості і зрозумілі для кожного і виконувати іх повинні ВСІ, а не вертіти законом як дишлом.
Ну погодьтеся, що бджільництво добре жило і буде жити без допомоги держави. Не виконання певних статей видатків бюджету це нормальна практика і не тільки в Україні. На імідж країни цей факт не вплине - не переживайте. Крім того є багато важливіших статей видатків, в т.ч. і соціально спрямованих (щоб, не дай Боже, не заплатили 20 тис. замість 40-а, бо ж відразу почнуться голодні бунти і проблеми з народжуваністю ).
Вже розібрались, що виплата бджолярам мала на меті, в першу чергу, порахувати бджоли в Україні (бо за 200 грн не дуже то й допоможеш). Вона свою функцію виконала і якщо в сезоні 2022 її платити не будуть, то великої образи в моїй душі не буде.

Добавлено через 20 минут
Цитата:
Сообщение от Alla Посмотреть сообщение
Если это дотация, а не статистический сбор информации о количестве пчелосемей,, то выплаты должны быть в том количестве, которое было изначально озвучено. Это же государство обещает, гарант. А не бабка на базаре Сегодня дам, завтра не дам.Мы просто привыкли к такому отношению гос-ва к людям, что многие и этим подачкам рады. Скоро все узнаем истинные цели данной авантюры. под названием Дотація за наявні бджолосім"ї.
Гляньте з іншої сторони, гарант при формуванні бюджету заклав 240 млн з урахуванням тої кількості бджіл, що назбиралась при переписі в сезоні 2020. Звідки гаранту знати, що в Україні ще так багато хитрож....х (які не хочуть виконувати прописані правила, не зареєструвались в 20-му році, але дуже хочуть грошей)? Мені здається все по чесному.
Якщо вірити в світле майбутнє, то можна припустити, що на 22 рік врахують цифру сімей 21 року

Последний раз редактировалось Юрій Чугай; 21.11.2021 в 13:43.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием