Показать сообщение отдельно
Старый 15.11.2015, 10:24   #2
АндрейБуки
Бывалый
 
Регистрация: 12.11.2014
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 1
Ульи: мк
Адрес: Украина
Сообщений: 671
Сказал(а) спасибо: 479
Поблагодарили 463 раз(а) в 131 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 85
Сказали "Не согласен!" 48 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 195
АндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутациюАндрейБуки имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке (сезон 2015)

Цитата:
Сообщение от Александр47 Посмотреть сообщение
Реплика: у меня слета не было, семьи развиты, запас корма есть и в семьях и в кладовой, в рамках... но, следующий сезон, я начну со строительной рамки и буду ее использовать до самой осени....
Використовувати будівельні рамки на протязі всього сезону не бажано, здоровий, хороший трут пасіці теж потрібний. Загалом будівельні рамки використовуються із середини травня до кінця червня, але одні будувельні рамки не допоможуть. Робіть відводки, діліть кліщ навпіл. Біпін діє лише на кліща та ослаблює бджолу, а мурашина кислота (щавелева) діє на віруси і різного роду спори хвороботворні. Коли трахейний кліщ вражає бджолину сімю до нього приєднується кліщ вароа бо ослаблена бджола під час польту створює слабкі вібрації, які не дозволяють зструсити кліщ тобто відсутня самоочистка. Товстостінні вулики погано прогріваються сонцем відсутній ефект термоочестки у мене вулики із товщиною стінки 20 мл зверніть на це увагу. Обробляти бджіл потрібно весною та у серпні - вересні, якщо обробляти один раз в осени пасіка пропаде.
АндрейБуки вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Олег-Рівне (17.11.2015)