Показать сообщение отдельно
Старый 08.02.2017, 23:36   #331
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 396
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Как избежать роения

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Я зрозумів про яку чистопородність намікає колега,це прихована агітація баків.
Чому тільки баків? З баками я лиш десь четвертий рік. А чисто з голандською селекцією лише два роки. Це так. Але ж до цього перепробував чимало чого. На самому початку були і поліські лісові. А потім і кавказянки в 70-ті і кілька десятків років - карпатянки від Гайдара, перепробував і УС та карніку. Але я завжди прагнув придбати породний матеріал відомих заводчиків , хоч це було й дорожще. Тому вже й не пам"ятаю , коли був у мене останній рій.
Нуки злітали. А от рої... Точно вже й не пригадаю, коли був останній.
Те, що бджіл треба доглядати, як у тому прислів"ї : " Нам сонця не треба- нам партія світить, нам хліба не треба - роботу давай!" -зрозуміло. Тобто постійно завантажувати роботою. Але чистота порода - це є найголовніший протиройовий прийом. .

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Волкотрубенко Посмотреть сообщение
Типа чистопородные не размножаются? Может у них сил для размножения не хватает?
Просто їх відбирають, і провдять селекцію якраз і по цьому показнику.

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Алексей борец Посмотреть сообщение
Тобто семьи с чистопородными матками роятся? или нет?
А жодного роя я від них не мав. Це коли одержував маток від відомих заводчиків і виводив собі перше покоління. Карпатка трохи в цьому плані вже перевелася. Бо її в останні роки відбирали і селекціонували як пакетну бджолу...
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Граніт (09.02.2017)