Показать сообщение отдельно
Старый 07.10.2019, 23:29   #981
Pasichniy
Активный участник
 
Регистрация: 28.02.2017
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 50
Ульи: Рут
Адрес: Україна, Київська область, Васильківський район
Возраст: 35
Сообщений: 99
Сказал(а) спасибо: 61
Поблагодарили 136 раз(а) в 25 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 104
Pasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство Канады

Цитата:
Сообщение от ktish Посмотреть сообщение
Pasichniy, Возможно все конечно, но в Канаде никогда не встречал подобного, а наличие сахара в меде контролируется жестко с очень плачевными последствиями если найдут. Если бы переносили то думаю уже погорел бы кто-то наверняка.
Кстати недавняя независимая проверка выявила в 22% импортного меда поступающего в Канаду примеси сахара. В то же время ни одного случая фальсификата за год среди местных производителей.
Костянтин, я теж був здивований. Колись ця тема вже піднімалася і прийшли до висновку (про що писали багато авторитетних бджолярів), що бджоли не підіймають печатний мед весною догори в магазин, і я в це «свято вірив», але коли скуштував майський мед з гречаними нотками – задумався, а тоді ще й натрапив на відео, де бджоляр з України, що працював на пасіці в Новій Зеландії розповідав, як до їх компанії свого часу були претензії щодо вмісту цукру в меді і вони відмовилися від зимової загодівлі цукром, замінивши її надставкою меду. Ось посилання на це відео з того моменту, де він про це розповідає - https://youtu.be/_YLvYHEjHCk?t=487
Вони спеціалізувались на мануці, а манука, як дуже дорогий і цінний експортний мед, дуже ретельно перевіряється, там навіть є градації його антимікробної активності. Звичайно, можливо, що в них бджоли з якогось точка розграбували якийсь вулик з сусідньої пасіки, що був закормлений цукром. А пасічник з медової ярмарки просто обманув мене і дав мені попробувати звичайного гречаного меду, та все ж я схильний вірити людям. Наскільки я розумію, ранні меди для Канади більше, як екзотика, основний вал меду з каноли/конюшини, а до середини літа, майже весь цукор в гнізді бджоли переводять в розплід (особливо якщо це помісь з італійкою), можна припустити, що по цій причині цукор і не знаходять, хоча це чисто моя суб*єктивна думка. Те що канадський мед якісний, у мене сумнівів не має. Просто мені ця тема цікава, так як я працюю по даній технології (один розплідний корпус+магазини), бувають роки, що сади у нас гарно виділяють (наприклад у нас це було минулого року) от і думаю тепер, а чи не попадає туди цукор з зимової загодівлі. Раніше був впевнений, що не попадає, а зараз вже трохи сумніваюся.
Pasichniy вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: