Показать сообщение отдельно
Старый 29.01.2020, 13:50   #4
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1636
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Газопостачання населення...

Цитата:
Сообщение от Кудлянин Посмотреть сообщение
Мне ежедневно газ подвозят на " Лексусе " и плачу за эти " королевские услуги " всего то 128 -73 грн. ежемесячно и плюс комиссия в Привате на этот платеж - 20 грн. Халява !!!
...там де зараз проживаю, так мені на ПОРШЕ привозять за 168грн в місяць... по дєрёвенським міркам це вже більше до голігархів...
Що я надумав... Не знаю що скажете... но на платёжці за електрику також пишуть заоблачні ціни , щоб платили наперед... но плачу фактичні і ніхто не вяжеться пока. От я буду оплачувати вартість газу + буду оплачувати транспортировку , скільки фактично я використав... Даже в "кабінеті" написано "До сплати за доставку газу" , а не заборгованість , або переплата ... Договір я заключив, його не перезаключав... за раніше оплачений газ (прошлогодній) , нема такого в Конституції закону щоб я доплачував.... Короче, буду чинити спротив... відрізати ні за що вони не мають права... а от я їх не пустити близько до квартири без справки що вони не боліють коронавірусом маю повне право...
Мої батьки , діди будували різні ГАЗХАЛУЇ ... я вирішив , нехай мені компенсують їх працю, тому що раніше платили не гривнями , а рублями ...по логці ГАЗХАЛУЇВ я маю на те право, таке саме яке мають вони... но що голову на подвірі поглажу їм якщо полізуть, це 101% ... блін, страх потіряли ...
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Gazonof (30.01.2020), Александр Днепр (29.01.2020), Кудлянин (29.01.2020)