Показать сообщение отдельно
Старый 29.01.2020, 18:14   #9
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1636
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Газопостачання населення...

Цитата:
Сообщение от Александр Днепр Посмотреть сообщение
Наберіть в ютубі:
" Адвокат Сергій Гула. Плата за транспортування газу-де собака зарита?"
http://www.youtube.com/watch?v=LscYP5Rqx48
Правильно, скільки використав газу й за стільки плати ... не більше і не менше...чого я маю наперед платити, а вдруг вони скажуть : заплатив й забирай в мішок газ на наступний місяць... де я такий великий мішок знайду? ... пока не будуть боятись ходити по під під"їзди , толку не буде ... то сосулька впаде з стріхи, то шіфер вітром в штиль здує , то кирпіч розлісується...
Я вже в дєрёвні шугав їх коли був "наєзд" ... домахався чого не в спецодежі облгазу ... то крику було на всю вулицю, не я кричав а контролери (вроді свиню різали) що аж сосіди повибігали ...Чує моя женя ... дальше буде.
Питання, як через Приват 24 заплатити по двох платіжках (за газ і розподіл) коли кошти зачисляються на однакові рахунки? ...Чого через Приват 24 , тому що немає ніяких комісій ...
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!

Последний раз редактировалось Андрей Андреевич; 29.01.2020 в 18:18.
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: