Показать сообщение отдельно
Старый 15.02.2015, 13:32   #159
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена лесоматериалов для ульев

Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
Насправді у липи є свій секрет. Свіжопиляну липу потрібно 1-2 роки зберігати в кругляку( секрет від лісника), і аж опісля пилити(інакше з дошок будуть пропелери).
віталий, мабуть Ваш лісник вирішив пожартувати, якщо не гірше - бо з такою порадою він буде мати зиск, Ви скоро до нього знову прийдеде з грошима, по новий матеріал бо Ви його нематимете, адже за два роки липа в колоді під корою зкоріше зтрухнявіє, вона навіть за пів року лежачи в лісі вже піддається грибкам, тому такі колоди слід перевіряти на придатність - просто треба з торця відпиляти 20 -30 см, бо ця частина колоди при ударі обухом буде дзвеніти, але відпилявши - глибше побачите білі прожилки - признак життя грибків в деревині, тому,
Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
Я особисто поступи трішки інакше: попиляв кругляки на плахи товщиною по 9 см. (це я заготовив на вагонку), і після висихання плах я буду розпилювати їх на дощечки 16-18 мм
зробили дуже добре.
Ціна в нас на липу минулого року була від 400 за куб, це хороша, без гілок, рівненькі, товстенькі за 35 до 40 см, а товстіше, то вже за 600. РОзпилювання -залежало від товщини; 55мм - 130, 20мм-160. Що буде цього року страшно запитати, лісники ще й самі толком незнають.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
dronrum (16.02.2015), tigor (15.02.2015), віталий (15.02.2015)